×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اسلایدر » بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۹:۲۵

بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟

بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟

سوال پر تکرار بسیاری از دانش آموزها از ما این است که بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟ پایه ی یازدهم در رشته های مختلف مقطع متوسطه یک پایه ی مهم محسوب می شود که تقریباً تمامی درس های آن جز منابع کنکور هستند. اگر نحوه ی درس خواندن دانش آموزان موفق در کنکور را بررسی کنیم، می توان گفت که به راحتی نمی توان با مطالعه ی کتب درسی متوسطه ، و  فقط اکتفا کردن به آنها در کنکور سراسری رتبه ای عالی کسب کرد. بدون شک نحوه تست زنی به گونه ای است که یک سری مکمل ها برای کتب درسی متوسطه نیز باید در نظر گرفته شود . البته ناگفته نماند که این منابع چیزی به دروس دوره متوسطه اضافه نمی کنند بلکه فقط یادگیری آنها را ساده تر می کنند و با روش های ساده تری مباحث را به دانش آموزان می آموزند تا بتوانند در کنکور از منابع پایه ی یازدهم بهره ی بیشتری ببرند.

 

منابع پایه ی یازدهم را بهتر بشناسید

بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟ دانش آموزان موفق به گونه ای دیگر به کنکور سراسری می نگرند و سعی می کنند منابعی بهتر از دیگر رقیبان خود را برای این مسابقه ی بزرگ و مؤثر پیدا کنند. موسسه های کنکور می توانند در این مورد کمک کنند. موسسه‌ی کنکور آسان است نیز در زمینه ی دروس تمامی پایه ها و منابع پایه ی یازدهم تلاش وافری داشته و توانسته بهترین منابع را برای این دروس گردآوری کند. منابعی از جمله سی دی های آموزشی توسط اساتید برتر کشوری، جزوه ها و کتب تست و آموزش و … که همگی با روشی جدید و ساده دروس مورد نیاز کنکور را آموزش می دهند. روش های تست زنی نیز برای پایه یازدهم باید مورد توجه قرار گیرند. زیرا در پایه ی دوازدهم شاید وقت زیادی برای همه ی این فعالیت های درسی وجود نداشته باشد و پایه های دهم و یازدهم باید به خوبی فراگرفته شده باشند.

 

موفقیت بهتر در کنکور با بهترین منابع پایه ی یازدهم

کنکور برنامه ریزی می خواهد و رقابت سنگینی که بر این جو حاکم شده است، نیاز دانش آموزان را به منابع بهتر پایه ریزی می کند. برای موفقیت در کنکور باید از بهترین منابع پایه ی یازدهم بهره برد تا در مقطع دوازدهم هم فراگیری مطالب بهتر باشد و هم در زمان باقی مانده تمرکز بیشتر روی مرور و فراگرفتن دروس این پایه باشد. حتی اگر وقت زیادی را از دست داده اید باز هم می توانید از منابع موسسه‌ی کنکور آسان است بهره ببرید زیرا سادگی آموزش ها به شما کمک می کند که زمان کمتری را صرف آموختن هر مبحث کند و بهترین روش های تست زنی در هر مبحث را به تفکیک بیاموزید.

 

جهت دریافت رایگان برنامه ریزی پایه یازدهم و اطلاع از قیمت منابع با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی پایه یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برای دریافت رایگان نمونه تدرس های پایه یازدهم ، مشاوره ها، جزوه ها و … عضو کانال و پیج تخصصی پایه دوازدهم شوید

جهت عضویت در کانال و پیج پایه دوازدهم نیز کلمه { کانال یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟

بهترین منابع پایه ی یازدهم چیست؟

برنامه ریزی پایه یازدهم


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اسلایدر , صفحه اصلی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تـــمـاس