×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» صفحه اصلی » در پایه یازدهم برای کدام درس ها نیاز به تلاش بیشتری دارید؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۰

در پایه یازدهم برای کدام درس ها نیاز به تلاش بیشتری دارید؟

در پایه یازدهم برای کدام درس ها نیاز به تلاش بیشتری دارید؟

پایه یازدهم که در آموزش نظام جدید نام گذاری شده است، معادل سوم دبیرستان در نظام گذشته است و در مقطع متوسطه سوم می باشد. در این مقطع به طور کلی کتابهای زیادی دارای اهمیت ویژه هستند که به دلیل منابع کنکور بودن آن‌هاست. یکی از پایه های مهم برای کنکور پایه یازدهم در تمامی رشته ها است. همچنین با توجه به اینکه در این پایه، تعدادی از امتحانات به صورت نهایی است. پس باید تقویت های لازم برای این درس ها صورت گیرد.

این روزها سد کنکور به یکی از بزرگترین معضل ها در خانواده تبدیل شده است که باید برای آن تدبیری اندیشید. بهترین پیشنهاد داشتن یک برنامه بلند مدت از ابتدای مقطع متوسطه دوم است. از این رو دانش آموزان پایه یازدهم باید برنامه ریزی های مرتبی به کمک مشاوران خبره داشته باشند تا با حجم عظیم درس‌ها در سال قبل از کنکور مواجه نشوند.

کدام درس ها در مقطع یازدهم نیاز به تقویت بیشتری دارند؟

در رشته های مختلف درس های متفاوت اختصاصی آن رشته وجود دارد. در رشته علوم تجربی درس های ریاضیات و فیزیک، شیمی، زیست شناسی و حتی درس های عمومی نیاز به تقویت دارند. همچنین در رشته ریاضی نیز، درس های حسابان، هندسه، و فیزیک و شیمی باید بیشتر از حد زمان برنامه ریزی شده در مدرسه روی آن‌ها کار شود. در رشته انسانی نیز به دلیل اینکه اکثراً دانش آموزان این رشته در ریاضیات ضعف دارند، باید بیشتر روی ریاضیات و آمار آن‌ها کار کرد. البته تعدادی افراد که در زمینه دروس عمومی ضعف دارند نیز می توانند در این زمینه خود را تقویت کنند.

چگونه می توان در امتحانات نهایی پایه یازدهم به خوبی ظاهر شد؟

اگر شما هم دوست دارید بهترین نمره ها را در امتحانات نهایی داشته باشید بهتر است برنامه ای مرتب را با مشاوران ماهر تدارک ببینید. اما این مشاوران باید در کار خود خبره باشند. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که تقویت درسی خود را با کمک گروه دکتر احمدی، یکی از بهترین مؤسسات با معلمان و مشاوران خبره انجام دهید و پیشرفتی رو به جلو و شگفت انگیز در تمامی درس های خود ببینید.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : صفحه اصلی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تـــمـاس