×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» صفحه اصلی » در پایه ی یازدهم چه کارهایی باید بکنیم ؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۱

در پایه ی یازدهم چه کارهایی باید بکنیم ؟

در پایه ی یازدهم چه کارهایی باید بکنیم ؟

در پایه ی یازدهم چه کارهایی باید بکنیم – پایه ی یازدهم یک پایه ی مهم در مقطع متوسطه است که دانش آموزان موفق در این پایه برنامه ریزی های دقیقی را برای کنکور و پیشبرد موفقیت خود انجام میدهند. بدون شک رقابت شدیدی که در کنکور وجود دارد در صورتی مورد رضایت خواهد بود که برنامه ریزی کاملی برای هر پایه ی مقطع متوسطه صورت گرفته باشد؛ اما برنامه ریزی منظم برای کارهایی که در پایه ی یازدهم خواهید داشت چه می تواند باشد؟

با برنامه شروع کنید و از متخصصان کمک بگیرید

دانش آموزانی که برای موفقیت تلاش می کنند باید از تجربیات افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرند. موسسه ی کنکور آسان است یکی از موفق ترین موسسه هایی است که در زمینه ی برنامه ریزی کنکور به دانش آموزان مشاوره می دهد. آمار قبولی دانش آموزانی که با برنامه های این موسسه شروع به مطالعه کرده اند نشان دهنده ی سابقه ی عالی موسسه ی کنکور آسان است می باشد. پس بهتر است که شما هم از یک موسسه دارای افراد با تجربه و رتبه ی یک برای برنامه ریزی بهتر کمک بگیرید. شما باید یک برنامه ی کلی داشته باشید که هر قسمت آن تعداد زیادی برنامه ی جز را در خود دارد.

یازدهم

یازدهم

کلاس های تقویتی و جبرانی

در پایه ی یازدهم هر دانش آموزی دروس مختلف را تجربه کرده و می داند که نقاط ضعف و قوت خود کدامند. به عنوان مثال می تواند درک کند که فهمیدن درس شیمی برای او راحت تر از فیزیک است و باید برای درس فیزیک وقت بیشتری بگذارد. از این رو بهتر است در پایه ی یازدهم دروس مورد نیاز به خوبی تقویت شوند و فرد در کلاس های جبرانی و تقویتی شرکت کند. امروزه می توان با کلاس های مجازی و سی دی های آموزشی راحت تر و در خانه کلاس درس را برگزار کرد. موسسه ی کنکور آسان است برای تمامی مباحث به کمک اساتید برتر کشوری اقدام به تهیه ی دی وی دی های آموزشی کرده است که می توان از آنها بسیار بهره برد.

آموزش تست زنی

کنکور فقط فراگیری خوب یک درس نیست، بلکه فرد باید بتواند به خوبی تست بزند و در مدیریت زمان حرفه ای باشد. هر چه از تست زنی بهتری داشته باشید بهتر می توانید در کنکور موفق باشید. کتاب های تست برای هر درس را باز کنید و از همین پایه در کنار مطالعه ی دروس تست هر مبحث را به صورت کامل مطالعه کنید. البته روش های تست زنی ساده ای نیز توسط کارشناسان موسسه ی کنکور آسان است برای دانش آموزان پایه ی یازدهم فراهم شده است که می توان با روش هایی بسیار ساده تر از کتب درسی و در زمانی کم به تست ها جواب داد. با استفاده از این فنون در زمانی کمتر و با دقت بیشتر تست می زنید.

 

جهت دریافت رایگان برنامه ریزی پایه یازدهم با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی پایه یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برای دریافت رایگان نمونه تدرس های پایه یازدهم ، مشاوره ها، جزوه ها و … عضو کانال و پیج تخصصی پایه دوازدهم شوید

جهت عضویت در کانال و پیج پایه دوازدهم نیز کلمه { کانال یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برنامه ریزی پایه یازدهم

برنامه ریزی پایه یازدهم


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : صفحه اصلی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تـــمـاس