×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» صفحه اصلی » موسسه ی کنکور آسان است برای پایه ی یازدهم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۱

موسسه ی کنکور آسان است برای پایه ی یازدهم

پایه یازدهم کنکور آسان است

شاید واژه ی پایه ی یازدهم برای خیلی ها جدید باشد. این پایه در سالهای اخیر موجودیت یافته است و جایگزین پایه ی سوم متوسطه شده است. این پایه جز یکی از پایه های مهم دوران متوسطه است که کنکوری ها باید به خوبی آن را مطالعه کنند. بسیاری از دانش آموزانی که به دنبال موفقیت و پیروزی در رقابت سنگین کنکور هستند در همان پایه های اول مقطع متوسطه به سراغ موسسه های کنکور می روند. یکی از بهترین و رتبه پرورترین موسسات کنکوری. موسسه ی کنکور آسان است را همه می شناسند و از روش های نوین و منحصر به فرد آن اطلاع دارند.

برنامه ریزی پایه یازدهم

کنکور آسان است برای پایه ی یازدهم

 

برنامه های موسسه ی کنکور آسان است برای پایه ی یازدهم

موسسه ی کنکور آسان است برای پایه ی یازدهم برنامه های متنوعی را تدارک دیده است. این موسسه موفق توانسته برنامه ریزی بسیار جامع و استانداردی را به صورت رایگان برای این پایه آماده کند. همچنین کلاس های تقویتی و آموزشی که در قالب دی وی دی هایی آماده شده است. در موسسه ی کنکور آسان است برای پایه یازدهم و آموزش دروس از اساتید برتر کشوری مانند مهندس امیر مسعودی، دکتر حسین احمدی ، مهندس عارف ربیعیان و … کمک گرفته شده. این اساتید به نحوی کاملاً منحصر به فرد مطالب مشکل به خصوص در تست زنی را با روش هایی ساده به دانش آموزان پایه های یازدهم و سایر پایه ها آموزش می دهند و در واقع کنکور را برای آنها آسان می کنند.

دانش آموزانی که با برنامه ریزی های تجربه شده ی این موسسه پیش می روند می توانند شاهد پیشرفت خود در دروس باشند و بهتر بتوانند در این ماراتون نفس گیر موفق شوند.

همچنین مشاورانی که در موسسه حضور دارند می تواند برنامه ی دانش آموزان را بررسی و در صورت نیاز به آنها مشاوره دهند. همچنین دانش آموزان نیز می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند و برای موارد مختلفی که می تواند به آنها کمک کند از آنها بهره ببرند.

مشاورین زبده و به نامی مانند استاد حسین احمدی و مهندس حسین بنائی سالهاست در موسسه کنکور آسان است مشغول رتبه پروری هستند.

 

آیا در پایه ی یازدهم از منابع تستی نیز باید بهره برد؟

با توجه به برنامه ای که موسسه ی کنکور آسان است برای پایه ی یازدهم تدارک دیده است، هم به صورت تشریحی و هم به صورت تستی مطالب آموخته می شود؛ اما با توجه به اینکه بیشتر تمرکز بر روی کنکور و حل تستی مسائل است، بیشتر سعی شده در منابع از روش های تست زنی و تست های طبقه بندی شده بهره ببرند. با این منابع دانش آموز در پایه ی یازدهم با آرامش بیشتری دروس خود را مطالعه و مرور می کند و دچار کمبود وقت در این مورد نخواهد شد. همچنین نقاط ضعف و قوت خود را در تست زنی فراگرفته است و می تواند با مشاوران موسسه کنکور آسان است در رابطه با رفع آنها مشورت کند.

 

اینجا سایت تخصصی پایه یازدهمی هاست

جهت دریافت رایگان برنامه ریزی پایه یازدهم با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { کنکور آسان است یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برای دریافت رایگان نمونه تدرس های پایه یازدهم ، مشاوره ها، جزوه ها و … عضو کانال و پیج تخصصی پایه دوازدهم شوید

جهت عضویت در کانال و پیج پایه دوازدهم نیز کلمه { کانال یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

 پایه ی یازدهم

پایه ی یازدهم


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : صفحه اصلی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تـــمـاس