×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» صفحه اصلی » کنکور آسان است برنامه ریزی پایه یازدهم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۹

کنکور آسان است برنامه ریزی پایه یازدهم

کنکور آسان است برنامه ریزی پایه یازدهم

مقطع یازدهم یا همان سال سوم نظام قدیم، سالی پر از استرس برای دانش آموزان کنکوری می باشد. این سال هم از نظر امتحانات نهایی و هم از نظر تسلط بر مطالب جایگاه بسیار ویژه ای دارد. بنابراین تمامی دانش آموزان باید با ۱۰۰ درصد تسلط بر مقطع یازدهم وارد سال جدید شوند. برنامه ریزی برای پایه یازدهم یکی از فنی ترین نوع برنامه ریزی می باشد. زیرا که در این مقطع باید هم نیم نگاهی به سال دهم داشت و هم بر مقطع یازدهم تسلط کامل را پیدا کرد. بنابراین برنامه ریزی پایه یازدهم ترکیبی از مطالب دهم و یازدهم است.

مجموعه بزرگ کنکور آسان است، با تولید محتوا های آموزشی  مقطع یازدهم توانسته است، پیشرو تر از سایر مؤسسات به کمک دانش آموزان شتافته، و با کمک گرفتن از اساتید مجربی مانند مهندس عارف ربیعیان، دانش آموزان را از لحاظ علمی تقویت کند. مشاوران زبده این موسسه با برنامه ریزی های دقیق آموزشی که منطبق بر برنامه درسی و سطح علمی دانش آموز است، توانسته اند دانش آموزان را از سردرگمی رها کنند و با یک برنامه تخصصی که مبتنی بر هدف دانش آموزان است، آن ها برای کنکور مقطع بعدی آماده نمایند.

کلاس یازدهم

خرید دی وی دی های پایه یازدهم

ویژگی های برنامه ریزی پایه یازدهم

برنامه ریزی برای مقطع یازدهم باید دارای ویژگی هایی نظیر موارد زیر باشد تا بتواند دانش آموزان را به هدفشان برساند.

 • این برنامه باید اختصاصی و برای هر دانش آموز چیده شود.
 • در برنامه ریزی مقطع یازدهم حتماً باید به نقاط ضعف دانش آموز توجه شده و از منابع کمک آموزشی در جهت تقویت او استفاده شود.
 • در روز های پایانی هفته که اکثر مدارس تعطیل هستند، تلفیقی از دروس دهم و تست های یازدهم در برنامه گنجانده شود.
 • برنامه باید طبق هدف دانش آموز در کنکور، چیده شود.

تمامی موارد ذکر شده، ویژگی های یک برنامه خوب می باشند. این نوع از برنامه ریزی سبک مشاوران زبده موسسه کنکور آسان است، می باشد. به همین دلیل است که برای چندین سال متوالی، این موسسه دارای بیشترین آمار قبول شدگان است.

 

دانش آموزان پایه یازدهم در مقطع متوسطه دوم می توانند  برای پیشرفت بیشتر و با سرعت بالاتر  از کتابها و دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است در اسرع وقت تهیه کنند و به گونه ای متفاوت و جذاب دروس خود را یاد بگیرند؛ و به این نتیجه برسند که با این موسسه واقعاً کنکور آسان است.

جهت دریافت برنامه ریزی پایه یازدهم با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی پایه یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

در صفحات اجتماعی تلگرام و اینستاگرام پایه یازدهم نیز حتما عضو باشید و بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها، مشاوره ها و … استفاده کنید

جهت عضویت در کانال و پیج اینستاگرام تخصصی یازدهم  کمله { کانال پایه یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : صفحه اصلی
تبلیغات
دیدگاه کاربران کل نظرات :2
 • یازدهمی ها

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۳۹۷

  […] چرا موسسه کنکور آسان است بهترین موسسه کنکور کشور است کنکور آسان است برنامه ریزی پایه یازدهم تدریس دروس پایه دوازدهم در تابستان دوازدهم تجربی […]


  پاسخ

 • یازدهمی ها

  تاریخ : ۸ - مهر - ۱۳۹۷

  […] چرا موسسه کنکور آسان است بهترین موسسه کنکور کشور است کنکور آسان است برنامه ریزی پایه یازدهم تدریس دروس پایه دوازدهم در تابستان var modal = […]


  پاسخ

ارسال دیدگاه

تبلیغات
تـــمـاس