×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» صفحه اصلی » یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۱

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟

بیشترین سوال دانش آموزان پایه یازدهم اینه که یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟  برنامه ریزی برای خواندن دروس یازدهم برای دانش آموزان سخت است. اینکه نمی دانند به چه نحوی شروع به خواندن کتاب هایشان کنند. با توجه به اینکه در مقطع دبیرستان بیشترین تمرکز بر روی کنکور است و سوالات کنکور نیز به صورت تستی است، بسیاری از دانش آموزان سردرگم می شوند که کدام شیوه ی مطالعه را پیش گیرند، تستی یا تشریحی!

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟

 

کدام روش مطالعه ی دورس پایه یازدهم بهتر است؟

در واقع سوال این است که یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟ راهنمایی چگونگی درس خواندن می تواند به کمک موسسه های کنکور برتر مانند موسسه ی کنکور آسان است به مراتب بهتر صورت گیرد. ولی یک راهنمایی کلی را در این مورد باید مد نظر قرار دهید. بدون شک مطالعه ی دروس به صورت تشریحی به روش تستی ارجحیت دارد. برای اینکه یک درس به خوبی فراگرفته شود، روش تشریحی پیش زمینه است و باید حتماً دانش آموز پایه یازدهم دروس خود را به روش تشریحی به طور کامل فراگیرد. شما برای اینکه بتوانید شروع به تست زدن و فراگیری روش های تستی برای هر مبحث کنید، باید به خوبی دروس را به صورت تشریحی فراگرفته باشید. به طور کلی روش تستی به عنوان تکمیل کننده ی روش تشریحی به منظور بالا بردن توانایی دانش آموز پایه ی یازدهم برای تست زدن است. برخی از افراد هم فکر می کنند که فقط به صورت تشریحی دروس پایه ی یازدهم را فراگیرند و در تابستان و یا پایه ی دوازدهم شروع به تست زنی و خواندن نکات تستی دروس کنند. ولی بهتر است پس از مطالعه ی کامل دروس به روش تشریحی و در ادامه ی آن، روش تستی مد نظر قرار داده شود تا در ادامه ی مطالعه برای کنکور دانش آموز به مشکل برنخورد.درو واقع در پاسخ این سوال که یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی؟ باید گفت بعد از تسلط به مفاهیم کتاب های درسی و مطالعه بصورت تشریحی میبایست به سراغ تست زنی رفت { که البته تست زنی نیز اصول خاص خود را دارد }

 

در پایه ی دوازدهم تمامی دروس را باید مرور کنید و به همین علت شاید خیلی وقت نکنید که روش های تست زنی را که مربوط به مباحث پایه ی یازدهم و قبل از آن است فراگیرید. پس بهتر است در پایه ی یازدهم نیز تست زنی مباحث صورت گیرد.

 

روش های صحیح مطالعه پایه ی یازدهم را از کجا پیدا کنیم؟

معمولاً دانش آموزان پایه ی یازدهم از روش های صحیح مطالعه چندان خبر ندارند. اگر می خواهید هم روش مطالعه ی تشریحی و هم تستی را فراگیرید بهتر است که موسسه ی کنکور آسان است را برای این برنامه ریزی انتخاب کنید. در موسسه ی کنکور آسان است با کمک بهترین اساتید، مباحث مختلف را هم به صورت تستی و هم به صورت تشریحی به دانش آموزان آموزش می دهند. بدین ترتیب دانش آموز پایه ی یازدهم و سایر پایه ها می تواند با بهترین نحوه ی تدریس، روش های تست زنی را بعد از آموزش کامل مباحث به صورت تشریحی فراگیرد و در امتحانات پایان ترم و کنکور سراسری به بهترین نحو ظاهر شود.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان یازدهم و دریافت قیمت محصولات با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

در کانال و پیج تخصصی پایه  یازدهم   نیز عضو باشید و از جزوات رایگان ، تدریسها ، مشاوره بصورت رایگان بهره مند شوید.

جهت عضویت و دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برنامه ریزی پایه یازدهم

برنامه ریزی پایه یازدهم


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : صفحه اصلی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تـــمـاس